Registrační pokladna SHARP - XE-A450S
item nahled
SHARP
XE-A450S
nefiskalizovatelná
pro běžný obchod
2x termo 44mm
fluorescenční display
žurnál na tiskárnu
až 15000 PLU
Pokladny s zápornou cenou -1 Kč již nejsou v nabídce. Dodavatel je nahradil novými modely. Nadále na ně zajišťujeme servis a programování.
Cena v základním provedení
-1 Kč bez DPH
-1 Kč včetně 21% DPH


Technické parametry:


více než 15.000 PLU
více než 17.500 EAN
max. 50 DPT
rychlá termotiskárna - 13,3ř./sec.
vestavěné porty pro připojení k PC a snímače čárového kódu
tlačítko dotazu na cenu
automatické zavádění neznámých položek v registračním režimu REG
automatické vyřazování neprodávaných položek
příznaky daňových skupin u jednotlivých položek na účtence pro zákazníka
tisk symbolu měny Kč
pokladna vyhovuje zavedení měny EURO


Možnosti nasazení:
Registrační pokladna střední třídy, která je vhodná pro středně velké prodejny, nebo samoobsluhy které vyžadují registraci zboží pomocí čárových kódů a rychlé odbavení zákazníka.Maximální počet 50 DPT, 15.000 PLU nebo 17.500 EAN:
ER-A450S je vybavena standardně 5.000 položkami zboží EAN. Je možno rozšířit kapacitu paměti na více než 15.000 PLU nebo 17.500 EAN.Zpracování čárového kódu:
Pokladna umožňuje nadstandardní funkce zpracování čárového kódu např. kódy EAN-13, EAN-8, UPC-A, UPC-E, ISBN, ISSN, váhové čárové kódy, add-on kódy a další uživatelsky definované kódy. Kompletní ovládání pokladny lze převést na čárové kódy, např. funkce ST, TL apod. Díky těmto možnostem se obsluha při markování nemusí vůbec dotknout klávesnice. Neznámé položky čárového kódu lze automaticky zavádět v registračním režimu REG. Nepoužívané položky lze automaticky vyřadit z prodeje ve zvoleném časovém období.Účelné řešení pokladní zásuvky:
U tohoto modelu elektronické registrační pokladny je opět použita oblíbená koncepce pokladní zásuvky. Oproti standardním pokladním zásuvkám je nová zásuvka rozměrově menší, ale díky novému řešení se do ní vejde více bankovek. Pokladní zásuvka je rozdělena na oddělení pro 5 bankovek, 8 mincí a šeky. Mincovník lze samostatně vytáhnout.Standardní možnost připojení k PC a ke snímači čárového kódu:
Tato pokladna umožňuje připojení k PC standardně vestavěným interface RS232. Přes druhý vestavěný port lze připojit snímač čárového kódu.